زمان تغییر محل آزمون و دریافت کارت آزمون نیمسال اول 98-97 پیام نور

ثبت شده در 25 آبان 97

به گزارش گاما، دانشگاه پیام نور با توجه به گستردگی در مراکز و واحدهای سراسر کشور این امکان را برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد فراهم آورده که در زمان امتحانات در صورت عدم امکان حضور در شهر و دانشگاه محل تحصیل خود نیز بتوانند به راحتی در دیگر حوزه‌های امتحانی این دانشگاه در سراسر کشور حضور یابند. بدینوسیله زمان بندی‌ تغییر محل آزمون در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و همچنین زمان دریافت کارت ورود به جلسه به شرح جدول ذیل اعلام می‌گردد.  

دسته بندی : عمومی

دستورالعمل ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور + لیست مراکز مجری

ثبت شده در 20 تیر 97

گاما- دستور العمل ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور در حالی منتشر شد که نسبت به سالهای گذشته تفاوتهایی دارد. به گزارش گاما دستورالعمل ترم تابستان 97 نسبت به سال‌های گذشته تغییراتی داشته است،‌ مهمترین تغییر صورت گرفته این است که در این ترم احتمالا همه واحدها برای تابستان درس ارائه ندهند و متقاضیان باید به واحدهایی که ترم تابستان برگزار می کنند مهمان شوند. دستور العمل ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور: 1- از آنجایی که در نیمسال تابستان جاری فقط برخی از مراکز/ واحدها مجری برگزاری آزمون و ارائه دروس دارای تاریخ امتحان می‌باشند در صورتی که دانشجویان از مراکز غیرمجری متقاضی اخذ درس هستند باید درخواست مهمانی خود را از تاریخ 97/04/14 لغایت 97/04/20 به…

دسته بندی : عمومی

دانلود برنامه امتحانات نیمسال تابستان 97 پیام نور

ثبت شده در 14 تیر 97

گاما: برنامه امتحانات ترم تابستان 97 پیام نور برای تمام رشته های و مقاطع تحصیلی منتشر شد. توجه داشته باشید، ملاک طراحی سوالات آزمون‌ها بر اساس لیست منابع می‌باشد و تستی یا تشریحی درج شدن سوالات در این برنامه امتحانی ملاک عمل نمی‌باشد. جهت دانلود فایل برنامه امتحانی ترم تابستان 97 اینجا کلیک کنید.  

دسته بندی : عمومی